Renowacje krzeseł i stołów


Stół w kuchni czy jadalni to mebel, przy którym zazwyczaj koncentruje się życie całej rodziny.

Często jest to też sprzęt będący w domu od pokoleń i stanowiący cenną pamiątkę. Używany każdego dnia, powoli niszczeje, pojawiają się na nim drobne ubytki, plamy, przebarwienia. W końcu niezbędna jest profesjonalna renowacja.

Nasza firma zajmuje się odnawianiem mebli już od ponad 30 lat. Wieloletnie doświadczenie w branży, stosowanie tradycyjnych metod oraz pasja do tego, co robimy, pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług.

Jak pracujemy?

Przed przystąpieniem do restauracji stołu lub krzesła, oceniamy, czym zostało powleczone drewno. W zależności od tego, czy zastosowano farbę, lakier czy politurę, inne będą metody czyszczenia i odświeżania powierzchni. Często stare pokrycie po prostu się usuwa, a na koniec nakładana jest nowa powłoka.

Nałożenie nowej warstwy ochronnej poprzedzone jest ewentualną naprawą mebla. Na tym etapie uzupełniamy ubytki w drewnie, zapełniamy dziury, usuwamy pleśń, plamy i przebarwienia, naprawiamy złamania i pęknięcia. Jeżeli istnieje taka konieczność, dorzeźbiamy brakujące elementy.

Odzyskane krzesło, pierwotnie pomalowane na czarno, oczyszczone i podbejcowane na kolor mahoniu. Wykońcone politurą.

Odzyskane krzesło, pierwotnie pomalowane na czarno, oczyszczone i podbejcowane na kolor mahoniu. Wykońcone politurą.

W przypadku krzeseł tapicerowanych przeprowadzamy także renowację obić.

Zapraszamy!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Pruszkowie (woj. mazowieckie) albo kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością przywrócimy blask Twoim meblom.

Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz możliwość transportu!