Renowacja komód

Nasza firma powstała w 1983 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług. Oferujemy renowację różnych mebli, między innymi komód – zarówno nowoczesnych, jak i zabytkowych, stylowych, kolonialnych.

Pierwszym etapem restauracji komody jest odświeżenie starych powłok lub całkowite ich usunięcie i naniesienie nowych. Jeżeli powierzchnia będzie tylko czyszczona, należy wcześniej ocenić, z jakim pokryciem mamy do czynienia – lakierem, farbą czy politurą. Jeśli powłoki będą usuwane, musimy wiedzieć, czy będziemy pracować na litym drewnie czy też na przykład na drewnie fornirowanym i od tego uzależnić sposób usuwania starego pokrycia.

Następnie komoda poddawana jest ewentualnym naprawom. Uzupełniane są ubytki w drewnie, usuwane przebarwienia, złamania, pęknięcia. Komoda odzyskuje nie tylko piękny wygląd, lecz także pełną funkcjonalność i może służyć w domu kolejne lata.

Komody restaurujemy stosując tradycyjne metody, które są bardzo skuteczne i pozwalają zachować świetność mebla na dłużej.

Jeśli jesteś zainteresowany renowacją komody, zapraszamy do naszej firmy w Pruszkowie pod Warszawą. Zapewniamy indywidualne podejście, bezpłatną wycenę, a także możliwość transportu. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.