Renowacja biurek i gabinetów

Nasze miejsce pracy, niezależnie od tego, czy jest to tylko biurko czy cały gabinet, musi być przestrzenią, w której lubimy przebywać. Dlatego chętnie umieszczamy tam meble, które po kimś odziedziczyliśmy albo meble antyczne. Sprzęt tego typu często jest zniszczony i wymaga renowacji, która przywróci mu doskonały wygląd i pełną funkcjonalność.

Odnową mebli zajmujemy się od 1983 roku a 30-letnie doświadczenie pozwala nam zapewnić nie tylko wysoką jakość usług, lecz także fachowe doradztwo w zakresie restauracji biurek i gabinetów.

Renowację tego typu mebli zaczynamy od sprawdzenia, z jakim typem pokrycia mamy do czynienia (politura, lakier, farba) i czy wymaga ono jedynie odświeżenia, czy też całkowitego usunięcia i nałożenia nowej powłoki ochronnej.

Następnie, jeśli to konieczne, przeprowadzamy niezbędne naprawy: usuwanie pleśni, likwidowanie ubytków, czyszczenie przebarwień, szpachlowanie dziur i pęknięć, naprawę zawiasów w szafkach, a także renowację obić krzeseł lub foteli.

Po zakończeniu wszystkich tych prac na drewno nakładane są nowe powłoki, które będą chroniły powierzchnię mebla przez następne lata.

Podczas renowacji stosujemy tradycyjne metody, które – choć bardziej pracochłonne – są trwalsze i skuteczniejsze od środków chemicznych.

Jeśli Twój gabinet wymaga odświeżenia, skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy do siedziby firmy w Pruszkowie pod Warszawą lub skontaktowania się z nami przez telefon. Przeprowadzimy bezpłatną wycenę, a w razie potrzeby zapewnimy transport mebli do naszej pracowni i z powrotem.